Oktyabrın 10-da prokurorluq orqanlarına işə qəbul imtahanında iştirak edə biləcək namizədlərin nəzərinə!
03.10.2025 11:48
Azərbaycan Respublikasının Baş Prokurorluğu tərəfindən sənədləri qəbul edilmiş namizədlər  3 oktyabrdan 7 oktyabr saat 23:59-dək aşağıda verilmiş keçiddən istifadə etməklə imtahanda iştirak haqqını ödəyərək qeydiyyatdan keçməli və 8 oktyabrdan etibarən “İmtahana buraxılış vərəqəsi”ni çap etməlidirlər:
https://exidmet.dim.gov.az/elimt/prokurorluqtest
Test imtahanı 2025-ci il 10 oktyabr saat 10:00-da Bakı şəhəri, Süleyman Sani Axundov küçəsi, 50 ünvanında yerləşən Dövlət İmtahan Mərkəzinin elektron imtahan korpusunda keçiriləcəkdir. İştirakçılar imtahanın başlanma vaxtına ən az bir saat qalmış buraxılış vərəqəsi və şəxsiyyəti təsdiq edən sənədin əsli ilə birlikdə imtahan binasının önündə olmalıdırlar.

Admission tickets for the recruitment test for prosecutorial bodies are ready!
Candidates whose documents have been accepted by the Prosecutor General's Office of the Republic of Azerbaijan must register by paying the exam fee using the link below from October 3 to October 7 at 23:59 and print the "Exam Admission Form" starting from October 8: https://exidmet.dim.gov.az/elimt/prokurorluqtest
The test will be held on October 10, 2025 at 10:00 in the electronic examination building of the State Examination Center located at 50 Suleyman Sani Akhundov Street, Baku. Participants must be in front of the examination building with their admission form and original identity document at least one hour before the start of the exam.